Керамічна черепиця RÖBEN

Не кожна черепиця підходить для всіх дахів. Але для кожної покрівлі знайдеться керамічна черепиця RÖBEN. Матеріал з унікальними характеристиками природних компонентів.

У цьому розділі ми зібрали всі моделі керамічного покриття від відомого європейського бренду. У нас можна купити в Києві широкий асортимент черепиці Робен в десятках квітів, форматів і форм.

Продукцію ТМ відрізняє екологічність, стабільність відтінків, відмінні технічні характеристики. Вибираючи керамічну черепицю Робен, ви отримуєте довготривалу гідроізоляцію і чудовий зовнішній вигляд покрівлі.

Переваги натуральної черепиці Rоben

 • натуральна керамічна черепиця RobenАбсолютна морозостійкість, довгий термін служби.
 • Кольори не вигорають на сонці, не темніють, що не блідну від вологи.
 • Кожна одиниця товару проходить перевірку якості
 • Гарантія на матеріали – 30 років.

У нас можна купити в Києві керамічну черепицю Rоben для будівель в різних стилях. Кожна модель має високі ізоляційні властивості, дозволена до використання будівельними нормами України

У наявність натуральна керамічна черепиця Roben для побудови та ремонту покрівлі

 • Вergamo — плоска керамічна ангобована черепиця в сучасній формі
 • Piemont — ідеальна нізковолновая керамічна черепиця для зведення нових і ремонту старих дахів.
 • MONZAplus — S-образні великорозмірного плити для швидкого і гарного покриття.
 • BORNHOLM — новинка з фальцем оновленого формату.
 • Система покрівельних аксесуарів і комплектуючих для завершення и прискореного монтажу. Додаткові елементи йдут в одній колірній гамі з черепичним покріттямцветовой гамі з черепичним покриттям

На що звернути увагу при виборі керамічної черепиці Робен

 • Замкове з’єднання. Спеціальні замки на плитах створюють природні умови для стікання води вниз. Чим вище замок, тим надійніше захист. У деяких моделях передбачений додатковий люфт для зміщення кераміки в поздовжньому напрямку. Наприклад, Черепиця Piemont допускає інтервал між плитами 365 – 403 мм і ковзання по боковому замку 8 мм. Це допомагає прискорити монтаж, знизити число обрізаних плит, згладити дефекти обрешітки.
 • Покриття. RÖBEN пропонує черепицю в 3 варіантах: натуральне, ангобірованний, глазурованого покриття. Дві останніх мають особливий верхній шар, який надає матеріалу гарні відтінки і додаткові захисні властивості. Вибираючи глазуровану або ангобірованную черепицю, ви отримуєте матеріал, стійкий до зростання цвілі, моху, водоростей
 • Розмір. Залежно від розміру черепиці її потрібно на 1 кв. м даху від 15 до 9,5 шт. Чим більше плита, тим менший її витрата. Крупноформатна черепиця рекомендується для простих дахів. Для багатоскатних покрівель краще використовувати елементи невеликого формату.

Замовляючи у нас, ви отримуєте надійну, довговічну і красиву покрівлю.

На сайті можна замовити оригінальну будівельну кераміку світового лідера Roben з доставкою по Києву та Україні. Ціна на керамічну черепицю виробництва Робен в Києві вказана в кожній картці товару.

Щоб зробити заявку, телефонуйте або заповніть зручну онлайн-форму

Для архітекторів

Зона архітекторів - це поради та джерела натхнення, необхідні файли з текстурами і прайс-листами.

Для підрядників

Корисні поради для покрівельників, а також технічна інформація і карти виробів марки Röben.

Догори