Польська клінкерна плитка

Клінкерна плитка Röben Польща

У нас можна купити польську клінкерна фасадну плитку Roben в Києві. у наявність все колекції бренду, які випускаються на клінкерній заводі в Польщі (г. Серед Шльонська).

Польська клінкерна плитка Робен – це широкий вибір кольорів і форматів, висока якість і довговічність. Ми співпрацюємо з заводом безпосередньо. Тому на сайті компанії ЕОС ви можете замовити клінкерну плитку Робен (Польща) за низькими цінами з доставкою по Києву та Україні.

Облицювальна плитка – найпопулярніший матеріал у будівельників. Він добре підходить як для внутрішньої обробки будівель, так і для зовнішніх робіт. Секрет універсальності матеріалу в властивості та якість сировини. Екологічно чисту сланцеву глину запікають при температурі 1280 С. Готова продукція отримує чудові технічні характеристики.

Польська клінкерна плитка Röben – характеристики і переваги

  • клас міцності> 100 N / мм²;
  • низька зношуваність;
  • стійкість до зовнішніх негативних факторів, механічних пошкоджень
  • не боїться ультрафіолету, кислоти, луги;
  • морозостійкість вище керамічних аналогів;
  • низьке водопоглинання ( до 6% );
  • вогнестійкість клас А1;
  • екологічність.

Область застосування фасадної плитки Röben

Польська клінкерна плитка RöbenЯкщо немає можливості використовувати облицювальну цеглу для фасаду, наприклад, фундамент не передбачає цегляний шар, виконують облицювання плиткою. Після обробки фасадів, стін, підлоги клінкером поверхню отримує новий вид.

Товщина блоків Roben 9-17 мм. Тому їх можна використовувати для обробки будь-яких фасадних систем. Різноманітність кольорів і фактур вироби дає можливість створювати самі оригінальні дизайни.

Фасадна плитка Робен, виготовлена ​​на клінкерній заводі в Польщі, має високий запас міцності і вогнестійкості. Її з успіхом можна використовувати для обробки простору навколо каміна.

Низький рівень стирання дає можливість застосовувати польську клінкерну плитку Робен навіть в приміщеннях з великою прохідністю.

Модельний ряд і асортимент

У магазині Еос представлені наступні формати польської колекції клінкерної плитки Робен.

Формат Товщина (мм) Розміри (мм) Витрата шт. / Кв. м., (приблизно)
NF

9, 14

240 х 71 48
LDF 14 290 х 52 54
XLDF 14 365 х 52  

Все лінійки облицювальної плитки Roben (Польща) доукомплектовані кутовими елементами. Це допоможе акуратно облицювати кути, прорізи дверей, архітектурні виступи. Кутова керамічна клінкерна плитка допоможе виконати акуратно всілякі деталі інтер’єру.

Кольорові рішення польської колекції Робен

Якщо ви вирішили купити польську клінкерну плитку Röben в Києві, шукайте в наших каталогах велику колекцію квітів і форматів продукції бренду.

На нашому сайті “Röben-Україна” представлено більше 30 варіантів фасадних плит, які відповідають за кольором і структурі клінкерній цеглі ТМ.

В основі квітів – класичні відтінки обпаленої глини. Продукція доповнена оливковими, коричневими, вишневими відтінками і акцентами. При попаданні сонячних кращою поверхню клінкеру красиво переливається на світлі.

У наявність також плитки з покриттям з легованого кварцового піску. Їх лицьова частина з штучними вм’ятинами, подряпинами імітує цегла ручного формування.

У нас можна купити клінкерну плитку Робен виробництва Польщі за цінами виробника. Доставляємо матеріали по Києву та Україні.

Компанія Еос – офіційний дилер Roben в Україні. Тому в магазині можна замовити продукцію бренду оптом і в роздріб безпосередньо з Польщі.

Для архітекторів

Зона архітекторів - це поради та джерела натхнення, необхідні файли з текстурами і прайс-листами.

Для підрядників

Корисні поради для покрівельників, а також технічна інформація і карти виробів марки Röben.

Догори