FAQ

Переваги трьохшарової стіни

Трьохшарова стіна з керамічних пустотілих блоків, облицьованих клінкерною цеглою з утеплювачем з мінеральної вати або пінополістиролу, має низьку теплопередачу.

Трьохшарова стіна з утеплювачем та клінкерною облицювальною цеглою

Трьохшарова стіна з утеплювачем та клінкерною облицювальною цеглою

Це означає в будинку з тришаровими стінами утримуватиметься тепло, а вартість експлуатації та обігріву приміщення знизиться.

Переваги будівельних матеріалів Робен

Відмінна звукоізоляція

Клінкерна цегла Rоben має прекрасні, якщо не чудові звукоізоляційні характеристики. Цим вони завдячують пористим властивостям глини як їхнього основного компонента.

Тришарові стіни з утеплювачем та облицювальною цеглою здатні значно придушувати шум. Це відмінний вибір для будинків, розташованих на вулицях, поблизу залізничних колій тощо.

Хороша теплоізоляція та енергоефективність кладки

До 70% електроенергії у житловому секторі витрачається на опалення. Для зниження енергоспоживання та захисту навколишнього середовища була розроблена та виготовлена ​​порожня клінкерна цегла з отворами Робен. Пустотілий клінкер, який виступає основою кладки, має відмінні показники теплоізоляції.

Тришарова стіна з високою утримуючою здатністю тепла повинна складатися з:

  • керамічний поризований блок (несучий шар);
  • мінеральної вати/полістиролу (забезпечують ізоляцію);
  • вентзазорів;
  • навісна стіна з облицювальної цегли.

Для кладки шліфованих пустотілих блоків розробили спеціальний клей, який дозволив зменшити шов до 1-2 мм. Це дозволило ще більше знизити тепловтрати через містки холоду. Теплові мости стали меншими, а отже будинок не втратить втрачати тепло крізь них.

Інноваційний блок Röben (в Україну не постачаються) з утепленням мінеральною ватою дають оптимальні значення теплопровідності стіни — 0,07, 0,08 та 0,09 Вт/мК.

Встановлюючи тришарові стіни з використанням будівельних матеріалів Робен, ви створюєте енергозберігаючі межі будинку та знижуєте витрати на опалення.
У нас можна купити клінкерну цеглу Röben за приємними цінами.

Здоровий мікроклімат

Екологічні характеристики керамічних блоків знаходяться на дуже високому рівні, практично недосяжному для інших будівельних матеріалів.

Стіни з них «дихають», створюючи в будинку природний мікроклімат. Керамоблоки Roben (в Україну не постачаються) підтримують природний процес циркуляції повітря, температурний режим та сприятливий для людей рівень вологості.

З іншого боку, неприємний запах і волога, що утворюється під час купання, приготування їжі, не осідає на поверхні тришарової стіни, а виходить назовні.

Пустотілі порізовані блоки Робен — екологічно чистий стіновий матеріал. Тому в будинку з тришаровими стінами будь-якої пори року буде приємний мікроклімат для гарного самопочуття.

Довговічність та міцність

Багато хто сумнівається в тому, що блок з мікропористою структурою може бути міцним. Нічого подібного. З керамічних блоків можна збудувати стіну будь-якої висоти. Це міцний будівельний матеріал. Він не деформується від навантажень, легко справляється з циклами заморожування/відтавання.

А в поєднанні з фасадом з клінкеру та ізоляційними матеріалами стіна виходить міцною, захищеною від механічних пошкоджень, довговічною.

Вогнетривкість

Керамічна та клінкерна цегла проходять стадію високотемпературного випалу при виготовленні, тому вони не горючі. Будинок, збудований з них, здатний витримувати вогонь 4-5 годин і більше. А отже, вам не потрібні додаткові заходи пожежної безпеки.

Екологічна будова

Кераміка – найнатуральніший матеріал. При виготовленні пустотілих блоків і цеглин Робен додають до розчину тільки натуральні компоненти — глина, вода, наповнювач (найчастіше стружка), а також вогонь, який використовується для випалу готових блоків. Тому вироби не впливають негативно на довкілля. Ваш будинок буде екологічним.

Естетичність

Використовуючи облицювальну цеглу або клінкерну цеглу Робен для зовнішньої обробки стін, ви отримуєте величезний вибір кольору, малюнка, дизайну фасаду. У нашому магазині ви можете купити будівельні матеріали Röben від виробника.

В наявності червоні, жовті, коричневі, білі, сірі, чорні візерунки, десятки фактур для створення унікального фасаду.

А ще цегляний фасад скорочує витрати на ремонт. На відміну від штукатурки колір плит не вигоряє, вони не розсипаються, не вицвітають, служать десятиліття.

Вибираючи клінкерну цеглу Roben, ви отримуєте красивий, міцний, довговічний фасад.

Для архітекторів

Зона архітекторів - це поради та джерела натхнення, необхідні файли з текстурами і прайс-листами.

Для підрядників

Корисні поради для покрівельників, а також технічна інформація і карти виробів марки Röben.

Догори