FAQ

Черепиця PIEMONT для сучасних будівель

Будинки простої форми з двосхилим дахом залишаються на гребені популярності. Одноповерхові будинки відповідають будівельним умовам, виглядають елегантно, вписуються в сучасний спосіб життя як енергозберігаюче житло з розумним ставленням до ресурсів.

Черепиця PIEMONT для сучасних будівель - Статті від Roben

Черепиця PIEMONT

Класичний двосхилий дах дозволяє закріпити енергоефективність будівництва. Для такого покрівельного рішення можна вибрати будь-яку черепицю.

Але, наприклад, дизайн черепиці PIEMONT у сіро-коричнево-чорному виконанні особливо підкреслить сучасний вигляд будівлі.

Черепиця П’ємонт – індивідуальність та стиль натурального матеріалу

Плоска середньохвильова керамічна черепиця Röben PIEMONT дозволить створити індивідуальність будь-якому проектному рішенню покрівлі та навіть з підпокрівельним простором житлової мансарди.

Чому PIEMONT

  • Надає покриттю сучасний стиль завдяки економічному формату та невисокому профілю.
  • Особливо великий розмір 47,2 х 29 см і вдале замкове кріплення дає можливість використовувати продукцію на скатних покрівлях навіть з малим ухилом.
  • Пазовий замок забезпечує гідроізоляцію, здатний витримати серйозні навантаження вітру, зливи, снігу.
  • Незвичайні колірні рішення підкреслюють дизайн покрівлі, надають сучасного вигляду навіть найпростішому даху.
  • Відмінно поєднується з білим клінкерним облицюванням стін.

Черепиця преміум класу для дахів-конвертів

Конструкція даху типу конверту підходить для одноповерхових широких будинків, виглядає модно. Такий проект наголошує на ідеї модернового дизайну. Покрівля не вимоглива до розташування, вписується у будь-який ландшафтний малюнок. Оптимальний кут нахилу скатів конверта – 30 градусів.

Черепицю Roben PIEMONT можна використовувати навіть у покрівлях з малим нахилом від 16 градусів. Ідеальний ухил – 22 градуси. Відмінну гідроізоляцію забезпечує збільшений пазовий замок виробу 38 мм.

На дахах-конвертах добре виглядає покриття П’ємонт у холодних темних відтінках. Антрацитовий, коричневий, чорний верх у покриття ангоб або глазур гармонійно доповнює вигляд сучасної конструкції будинку.

Покрівельна черепиця П’ємонт — новинка Робен

Кераміка Roben вже багато років прикрашає будинки Європи. Останні роки вона стала популярною і в Америці. Лінійка П’ємонт з вишуканими увігнутими лініями та розміром хвилі 38 мм – одна з останніх розробок заводу. Завдяки продуманій обтічній формі та вдалій конструкції, вона ідеально підходить для покриття покрівель сучасних будинків.

Причини популярності PIEMONT

  • Висока якість та точність розмірів.
  • Широкий вибір кольорів. На даний момент лінійка представлена ​​у 8 кольорах в ангобованому та глазурованому покритті.
  • Мала витрата – 10, 6 шт. на 1 кв. метр.
  • Спрощене укладання. Завдяки надійній системі кріплення замків, ряди щільно замикаються, не піддаються поривам шквального вітру.
  • Довгий термін служби. Виробник анонсує гарантію на продукцію від 100 років.

Для архітекторів

Зона архітекторів - це поради та джерела натхнення, необхідні файли з текстурами і прайс-листами.

Для підрядників

Корисні поради для покрівельників, а також технічна інформація і карти виробів марки Röben.

Догори