ПОРАДИ
ПОКРІВЕЛЬНИКА

БУДЬ-ЯКОЕ БУДІВНИЦТВО - ЦЕ БАГАТО ПИТАНЬ, ВИМАГАЮЧИХ ВІДПОВІДІ...

FAQ

Як виключити протікання на даху

Головний ворог довговічності даху – волога. Навіть невелика протікання може повільно руйнувати кроквяну систему, особливо чутливу до води. Тому важливо виконати повну герметизацію даху та захистити конструкцію від затікання снігу, дощових бризок.

Перевірте кут нахилу схилу

Оптимальний кут нахилу даху – вище 22 °. Якщо грамотно виконати монтаж керамічної плитки, похилий скат від 22 градусів забезпечить вільне відведення води та снігу за покрівельним матеріалом.

Чим важча черепиця, тим менший має бути нахил ската. Завдяки посиленню кроквяної системи можна укладати черепицю на плоских дахах з нахилом ската менше 10°.

Мінімальний кут нахилу для герметичного покриття черепицею – 5°.

Виконайте правильний монтаж черепичної покрівлі

Покрівля з черепиці – класичний спосіб покриття, що пройшов перевірку часом.

Матеріал служить не менше 100 років, має високі екологічні та естетичні якості.

У нас можна купити у Києві керамічну черепицю Röben від виробника.

При укладанні плит важливо надійно закріпити їх за допомогою фіксаторів та затискачів. Як правило, фіксують кожну третю черепицю у ряду.

Якщо технологія монтажу порушена, сильний вітер може вирвати один або кілька набірних елементів і порушити всю конструкцію даху.

Враховуйте вітрові навантаження клімату при монтажі. Можливо, у вашому випадку необхідно використовувати затискачі частіше або навіть для всіх елементів покрівельного покриття.

Для додаткового захисту та герметизації даху використовують решетування та покрівельну повсть.

Як створити безперервний бар’єр від вогкості

  • Зверніть увагу на місця, що виступають за поверхню даху. Виключіть зони з порушенням регулярності укладання елементів покрівельного покриття.
  • Дослідіть опуклості, потовщення, нерівності, обробку вздовж стін, вікон, розжолобок даху.
  • Особлива увага до мансардних вікон та димарів. Димар та вентиляційні отвори повинні мати безперервний захисний бар’єр. Для цього використовують гідроізоляційні оклади, додаткові утеплення вікон вище за лат та інші елементи герметизації.

Правильно монтуйте конькові ребра

Коник двосхилим даху замикає верхні кромки покрівельного покриття, міцно з’єднуючи скати. Але ще ковзанне ребро забезпечує вільну вентиляцію покрівельного покриття. Тут не повинна накопичуватися волога.

Тому важливо правильно монтувати коник, підтримуючи герметичність ската, але не порушуючи вільну циркуляцію повітря.

При монтажі найкраще використовувати вентиляційно-ущільнювальну стрічку на основі водовідштовхувальних матеріалів.

Навіщо потрібна вентиляція

Конструювати покрівлю потрібно так, щоб з одного боку, виключити затікання вологи в підпокрівельний простір, а з іншого — забезпечити вільний доступ повітря.

Правильна вентиляція дасть можливість пару вийти і просушити утеплювач. Волога, утримана всередині конструкції, почне руйнувати крокви, викликаючи їхнє гниття.

Без вільної циркуляції повітря, знизиться теплоізоляція даху, з’явиться умови для зростання плісняви ​​та грибка, крокви даху почнуть повільно гнити.

У нашому магазині можна купити в Києві керамічну черепицю західного виробництва, а також додаткові покрівельні елементи для облаштування надійного, герметичного даху.

Для архітекторів

Зона архітекторів - це поради та джерела натхнення, необхідні файли з текстурами і прайс-листами.

Для підрядників

Корисні поради для покрівельників, а також технічна інформація і карти виробів марки Röben.

Догори