ПОРАДИ
ПОКРІВЕЛЬНИКА

БУДЬ-ЯКОЕ БУДІВНИЦТВО - ЦЕ БАГАТО ПИТАНЬ, ВИМАГАЮЧИХ ВІДПОВІДІ...

FAQ

Черепиця Roben – PIEMONT краще рішення для старих і нових дахів

При ремонті покрівлі часто виникають проблеми з підбором нової керамічної черепиці для старої кроквяної системи. Ідеальним матеріалом для реконструкції покрівельного покриття можна назвати черепицю Roben – PIEMONT. Це модель плоскої великоформатної черепиці з обтічною формою та увігнутими.

Чому черепиця Roben PIEMONT підходить для ремонту старих дахів і створення нового покриття?

PIEMONT – це профіль 47,2 см х 29 см з пазовим замковим кріпленням. Верхня частина замку дає можливість зрушувати та розсувати черепицю на відстань до 38 мм.

Стандартний допуск зміщення черепиці із замком — 6 мм. Тому крок розбігу в PIEMONT у кілька разів більший, ніж у аналогів.

Завдяки збільшеному пазовому замку, можна підбирати зручний крок під вихідну обрешітку.

Великоформатну черепицю можна укладати з інтервалом 360-398 мм. Це відіграє ключове значення для старих дахів із непропорційним розміщенням лагів.

Старі лаги були розраховані на формат профілів, які сьогодні вважаються застарілими. Нові лінійки покрівельних матеріалів часто не відповідають вихідним дерев’яним кроквам дахів.

Якщо старе покрівельне покриття у хорошому стані та лаги замінювати не потрібно, використовувати черепицю з великим допуском усунення все одно обґрунтовано.

Допуск 38 мм замку зручний при облаштуванні слухового вікна, розжолобка. Тому цю лінійку обирають для покриття нових дахів та реконструкції старих.

PIEMONT підходить для герметизації дахів навіть невеликого ухилу

Додаткова перевага лінійки черепиці PIEMONT – її можна укладати на дахи з мінімальним кутом нахилу. Стандартно можливий кут ската для покриття – 22 °. Але матеріал можна використовувати на даху із 16-градусним нахилом.

Широкий замок забезпечує правильне положення черепиці на схилі та гарантує герметичність даху. Ваша покрівля буде надійно захищена при сильних зливах, великих снігопадах.

Великий вибір кольорів для естетичного дизайну даху

У нас ви можете купити в Києві керамічну черепицю Робен PIEMONT безпосередньо від виробника. Ми пропонуємо черепицю PIEMONT в 10 видах забарвлення: від класичних червоних тонів до модніших сірих, антрацитових і чорних відтінків.

Ви також можете вибрати тип покриття черепиці – ангобоване, глазуроване. Ми готові проконсультувати та дати відповіді щодо підбору покрівельного матеріалу.

Для архітекторів

Зона архітекторів - це поради та джерела натхнення, необхідні файли з текстурами і прайс-листами.

Для підрядників

Корисні поради для покрівельників, а також технічна інформація і карти виробів марки Röben.

Догори