FAQ

Види черепиці Röben

Керамічну черепицю поділяють за видом покриття, формою, розмірним рядом. Розглянемо особливості докладніше.

Види черепиці Робен

Покриття

Це одна з головних відмінних рис черепиці.

  • Натуральна кераміка без покриття має шорстку поверхню та червоно-коричневий відтінок обпаленої глини.
  • Ангобована черепиця виготовляється з рідкої глини з кольоровими пігментами. Барвники та добавки розпилюють тонким шаром на поверхню матеріалу. В результаті виходять ефектні колірні відтінки та покриття, незручне для зростання мікроорганізмів.
  • Глазурована черепиця має закриті пори. Гарну глянцеву поверхню матеріалу надає скляний шар, який наносять перед випалом. Під впливом високих температур глазур застигає, утворюючи гладке непроникне покриття. Глазурований дах не лише блищить, а й самоочищується під час дощу. Тому це найкращий варіант покрівельного покриття для вологого клімату та болотистої місцевості.

Відмінностей у довговічності або стійкості до погодних явищ керамічна черепиця не має.

Ви можете у нас купити в Києві керамічну черепицю Röben натуральну, ангобовану та глазуровану.

Форма кераміки

Розділяють плоску та пазову черепицю

Плоска черепиця виготовляється стрічковим способом. Упресовану глину розрізають на окремі елементи, в результаті отримуючи пластину, яка не має нерівностей. Переваги таких моделей плит є можливість накрити покрівлю будь-якої форми.

Пазова черепиця має закладні профільовані кромки збоку та зверху плитки. Це замки, які забезпечують надійне зчеплення між собою елементів. Заставна (пазова) черепична покрівля вважається більш герметичною.

Виробничі лінії керамічної черепиці Röben поділяються на профілі таких типів

  • Плоска черепиця із замком Roben BERGAMO
    Кераміка зі строгими геометричними формами та прямими лініями. Її можна використовувати для покрівлі та фасаду. Профіль дозволяє виконувати укладання зі зміщенням.
  • Класична середньохвильова черепиця Робен PIEMONT. Класичний тип покриття, поширене в Європі. Система замкового кріплення дозволяє відводити воду та знизити витрату матеріалу. Плитка вважається найкращим поєднанням ціни/якості/довговічності.
  • S-подібний профіль Roben BORNHOLM
    Хвиляста керамічна плитка з увігнутими лініями. Таке покриття надає даху плавних ліній, що перетікають без плоских ділянок. Покрівля виглядає спокійно, гармонійно. Черепиця підходить для класичного стилю та сучасної архітектури.

У нас ви можете купити в Києві керамічну черепицю Робен всієї виробничої лінійки виробника.

Також у наявності великоформатна кераміка Робен MONZAplus, яку цінують за гігантський розмір, що дозволяє економити гроші та ресурси на монтажі.

Для архітекторів

Зона архітекторів - це поради та джерела натхнення, необхідні файли з текстурами і прайс-листами.

Для підрядників

Корисні поради для покрівельників, а також технічна інформація і карти виробів марки Röben.

Догори