СОВЕТЫ
КРОВЕЛЬЩИКА

ЛЮБОЕ СТРОИТЕЛЬСТВО - ЭТО МНОГО ВОПРОСОВ, ТРЕБУЮЩИХ ОТВЕТА....

FAQ

Як заощадити на будівництві даху

Розрахунок вартості будівництва будинку можна попередньо зробити на етапі проектування. Покрівля відноситься до капітальної частини будівлі і можна з упевненістю сказати – чим простіше буде її проект, тим менше витрат піде на реалізацію.

Чим простіше дах тим менше витрат

Звичайно, дах для сараю та дах для будинку потребують різного підходу до будівництва. Але від якості цієї частини будівлі залежить тепло, затишок, рівень шуму та частота ремонтів всього об’єкта.

  • Плоский дах дешевше та простіше в обслуговуванні. Однак до неї є питання щодо водовідведення. Плоскі дахи частіше використовують для господарських та підсобних будівель: гаражів, лазень тощо.
    Скатний дах естетичніший. Вона дає можливість облаштування повноцінного горища та мансарди.

Односхилі та двосхилі дахи – найпопулярніша форма

Така конструкція забезпечує захист будинку від дощу та вітру, а також дозволяє заощадити на покупці черепиці та монтажі. Дах з невеликою кількістю площин і мінімумом нахилів скатів дає можливість заощадити.

Складні ламані, хрестоподібні та інші скатні дахи незвичайних форм – недешеве задоволення. Вони вимагають установки складної форми крокв, покупки безлічі матеріалів, необхідних для обробки ковзана та інших частин покрівлі.

Додатково доведеться витратитися на облаштування та герметизацію слухових вікон та вікон мансарди. Окремо стоїть проблема пошуку професійних будівельників, які готові якісно виконати зведення складних елементів.

Витрати на облаштування даху

Вам знадобиться купити матеріали для:

  • несучої конструкції;
  • підстави покрівлі;
  • гідро-теплоізоляції;
  • верхню частину покрівлі.

Тому чим простіша конструкція даху, тим менше грошей ви витратите на її будівництво.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете всю інформацію про те, як вибрати керамічну черепицю для покрівлі. Ми співпрацюємо із відомим польським концерном Röben. Тому у нас можна купити у Києві керамічну черепицю Röben та інші матеріали для будівництва за доступними цінами.

Для архітекторів

Зона архітекторів - це поради та джерела натхнення, необхідні файли з текстурами і прайс-листами.

Для підрядників

Корисні поради для покрівельників, а також технічна інформація і карти виробів марки Röben.

Догори