ПОРАДИ
ПОКРІВЕЛЬНИКА

БУДЬ-ЯКОЕ БУДІВНИЦТВО - ЦЕ БАГАТО ПИТАНЬ, ВИМАГАЮЧИХ ВІДПОВІДІ...

FAQ

Вибір поверхні черепиці

Виробники пропонують 3 варіанти покриття керамічної черепиці: натуральне, глазур, ангоб. Чим вони відрізняються і який вид матеріалу вибрати?

Черепиця без глазурі, натуральна

Стандартна черепиця з натуральної обпаленої глини після обробки високими температурами отримує автентичний червоний колір. Це природне забарвлення знайоме по багатьом старовинним цегляним будинкам і дахам класичних європейських будинків.

У процесі виробництва глиняну черепицю випалюють при температурі вище 1000°C. Чим довше вона обпалюється, тим твердіше і довговічніше стає.

Керамічна черепиця з натуральним оздобленням може витримувати екстремальні температури, сильні пориви вітру, сонячне випромінювання. Однак її корпус зберігає пористу структуру, тому він є найбільш доступним для зростання мікроорганізмів.

Щоб очистити черепицю та повернути їй колір, потрібно помити її струменем води під високим тиском.

Черепиця із додатковим захисним шаром

Щоб додати візуальних ефектів, натуральну сировину піддають ангобування або глазурування.

На поверхню черепиці розпорошують спеціально підготовлену глину або емаль, які надають кінцевому продукту різноманітного кольору.

Міцність у натуральної, ангобованої, глазурованої черепиці однакова. Захисний шар покриття підвищує стійкість матеріалу до УФ-випромінювання, забруднення та зростання моху.

Якщо будівля розташована в болотистій місцевості або близько до лісу, дах будинку вразливий до зростання грибка та моху. Тому краще вибрати ангобовану або глазуровану черепицю для покриття покрівлі, вони більш стійкі до цього явища.

Ангобована черепиця

Ангоб – забарвлена суспензія з рідкої глини та наповнювачів, запечена за температури 1070 градусів. Ангобований шар закриває пори, але не утворює замкнуту структуру на плитці. Тому матеріал зберігає хороші паропроникні характеристики.

Глазурована черепиця

Глазур – попередньо розплавлена ​​скляна емаль, збагачена неорганічними добавками. Скляний шар товщиною 0,15-0,4 мм герметизує та покращує поверхню плитки. Черепиця отримує не тільки новий гарний колір, але й гладку поверхню, на якій грибку та водоростям важко закріпитися.

Глянцеве оздоблення глазурованої черепиці полегшує процес очищення від пилу та бруду. Дощ просто змиває шар бруду із покрівельного покриття.

Глазурована черепиця із закритими порами та водонепроникним склінням найкраще протистоїть розмноженню моху. Тому вона ідеальна для створення покрівельного покриття у будинках з вологим кліматом.

У нас ви можете купити в Києві лінійку глазурованої черепиці MONZAplus tobago або Piemont titan Röben за доступними цінами.

Для архітекторів

Зона архітекторів - це поради та джерела натхнення, необхідні файли з текстурами і прайс-листами.

Для підрядників

Корисні поради для покрівельників, а також технічна інформація і карти виробів марки Röben.

Догори