FAQ

Який колір черепиці обрати

За технологією будівництва до обробки фасаду приступають після завершення покрівельних робіт. Тому при покупці покрівельного покриття враховуйте також колір майбутнього фасаду.

Який колір черепиці вибрати - Статті від Робен

Підбираємо колір черепиці правильно

У нас можна купити керамічну черепицю Робен натуральних червоно-коричневих кольорів та інших відтінків з насиченим колоритом (чорний, антрацитовий і т. д.). Ми працюємо у Києві, доставляємо продукцію по всій Україні.

Класика в моді завжди!

У нашій країні серед заміських будинків лідирують класичні червоно-коричневі відтінки дахів. Колір кори покрівлі чудово поєднується з бежевими, білими, світло-зеленими стінами фасаду.

Червона, мідна керамічна черепиця добре поєднується з теплими відтінками фасадів (бежевими, молочними, персиковими, жовтими, коричневими). Це забарвлення черепиці вважається класичним, під нього легко підібрати відтінок інших елементів будівлі.

Зверніть увагу! Колір даху повинен поєднуватись не тільки з фасадом, але і з віконною рамою. Оформлення покрівлі підкреслить цікаву архітектурну композицію будинку, виділить споруду серед інших.

Якщо навколо будинку ростуть сади

Якщо навколо будинку багато дерев, рекомендуємо вибрати соковитий, насичений колір покрівельного покриття. Природні відтінки коричневого, зеленого на даху візуально розчинять будинок серед пишної рослинності.

Модні темні відтінки

Все більш модними стають незвичайні колірні рішення на даху. Чорна, коричнева, антрацитова черепиця добре контрастує зі світлим фасадом будівель.

Темні дахи підкреслюють строгість форми, відтіняють яскравий фасад будинку. Але майте на увазі: якщо дах будівлі масивний, розширений, тоді темна покрівля перетягуватиме увагу, пригнічуючи загальний вигляд будівлі.

У нас є хороший вибір колірної палітри керамічної черепиці Робен в Києві. Підбирайте колір, створюйте естетику покрівельного покриття у вашому стилі!

Для архітекторів

Зона архітекторів - це поради та джерела натхнення, необхідні файли з текстурами і прайс-листами.

Для підрядників

Корисні поради для покрівельників, а також технічна інформація і карти виробів марки Röben.

Догори