ПОРАДИ
ПОКРІВЕЛЬНИКА

БУДЬ-ЯКОЕ БУДІВНИЦТВО - ЦЕ БАГАТО ПИТАНЬ, ВИМАГАЮЧИХ ВІДПОВІДІ...

FAQ

Монтаж і кріплення черепиці

Основне завдання черепиці на даху – відводити воду та сніг, забезпечувати ізоляцію від сонячного світла. Завдяки витриманій технології випалу, керамочерепиця Röben може витримувати екстремальні температури, перепади тепла та холоду. Однак, щоб дах був герметично захищений, важливо дотримуватися технології укладання керамочерепиці.

Основне завдання черепиці на даху – відводити воду та сніг, забезпечувати ізоляцію від сонячного світла.

Завдяки витриманій технології випалу, керамічна черепиця Röben може витримувати екстремальні температури, перепади тепла та холоду.

Однак, щоб дах був герметично захищений, важливо дотримуватися технології укладання керамочерепиці.

3 простих умови укладання черепиці Röben

  1. Пряма поверхня даху не дасть дощовій волозі стікати вниз. Тому забезпечте рівень нахилу схилу та відповідну геометрію даху.
  2. Встановіть укріплену решетування та змонтуйте карнизний звис. До початку робіт перевірте власну кроквяну систему даху. Враховуючи вагу та розташування матеріалу, для монтажу лагів та покрівельного покриття знадобиться деяка вправність.
  3. Укладайте черепицю на покритому рейками схилу даху. Починайте роботу праворуч наліво, з крайніх черепиць. На кожну третю черепицю накладайте скобу. Щоб укласти плитку герметично, знадобиться додаткова пара рук.

Фіксація матеріалів із зазорами та замковим замиканням створює природні умови для стікання води вниз.

Як кріпити черепицю Röben

У нас можна купити керамічну черепицю Röben за доступними цінами. У продажу є вся лінійка матеріалів польського виробника.

Röben – це закладна черепиця із системою замкового засувки. Вона тримається на даху за рахунок кріпильних елементів та тяжкості наступних рядів плит, покладених одна на одну.

Технологія монтажу не змінюється, залежно від марки черепиці.

Замки знаходяться у верхній та бічній частинах кераміки. При монтажі потрібно “вставити” одну черепицю в іншу. Важливо зчепити у замок усі шипи на іншому елементі та зачепити ними перший ряд плитки за решетування.

При укладанні не потрібно розсвердлювати або пробивати матеріал молотком. Зона усунення дає можливість вільно рухати ряд черепиці вздовж схилу. У цьому герметика даху не порушується.

Укладайте черепицю у правильній послідовності. Не пропускайте етап клацання для прискорення робіт. Кріпити черепиці за допомогою затискачів потрібно в кожному ряду, а не тільки в крайніх.

Якщо конструкція даху надто складна, наприклад, ви працюєте в мансарді або на даху з крутим кутом, використовуйте інші рішення. У цьому випадку краще фіксувати всі черепиці до дерев’яних лагах.

Для архітекторів

Зона архітекторів - це поради та джерела натхнення, необхідні файли з текстурами і прайс-листами.

Для підрядників

Корисні поради для покрівельників, а також технічна інформація і карти виробів марки Röben.

Догори