FAQ

Деталі та аксесуари на даху

Покрівельний пиріг — складна багатоскладова конструкція. До неї входить водостічна система та снігозатримувачі, вітрозахист та вентиляційна система. Завершує покрівельний пиріг верхню частину покриття.

Керамічні деталі та аксесуари на даху - Статті від Робен

Покрівельний пиріг — складна багатоскладова конструкція. До неї входить водостічна система та снігозатримувачі, вітрозахист та вентиляційна система.

Завершує покрівельний пиріг верхню частину покриття.

Керамічні деталі та аксесуари на даху

Для монтажу даху, крім установки крапельника, плівки та решетування, має значення правильна кладка черепиці та додаткових комплектуючих.

Залежно від типу використання розрізняють такі види керамічних комплектуючих для даху:

  • оформлення ковзана та примикань;
  • вентиляційна  черепиця із сполучною трубою;
  • кламери та кріпильні деталі для черепиці
  • снігозатримувачі тощо.

Комплектуючі та додаткові керамічні елементи необхідні для повного захисту від протікання, скупчення пилу, вологи, снігу в підпокрівельному просторі.

Вони також надають даху закінченого вигляду, виконуючи естетичну функцію.

Як підібрати аксесуари для даху

Система аксесуарів підбирається так, щоб гарантувати герметичність та довговічність покрівлі протягом десятків років.

Особливо важливий підбір деталей у складних багаторівневих дахах із зламами, перепадами рівнів, крутими схилами.

  • Коникові комплектуючі потрібні для облаштування герметичного конькового звису. Правильно підібрані ковзани керамічної черепиці захищають підпокрівельний простір від попадання води та талого снігу. Вони створюють герметичний простір гребеня багатосхилим покрівлі, щільно з’єднують горизонтальні покрівельні ребра.
  • Вентиляційні черепиці створюють оптимальну конструкцію для вільної циркуляції повітря під подовженим простором скату. Їхнє значення особливо зростає у місцях утрудненої вентиляції — біля мансардних вікон, димарів. Покращуючи надходження повітря в підпокрівельний простір, ці аксесуари продовжують термін служби даху загалом.
  • Димовідвідна черепиця розміщується в місцях з’єднання покрівельного матеріалу та труби. Цей вузол даху має бути, з одного боку, герметизований, а з іншого — забезпечувати циркуляцію повітря всередині та зовні будівлі.
  • Антенні черепиці допоможуть, не порушуючи цілісність покриття, вивести на дах кабель або антену штангу.

Використовуючи керамічні аксесуари, ви не тільки захистите дах на десятки років, але й зробите його красивим, стильним. У нас можна купити покрівельні керамічні аксесуари Робен у Києві.

Польський бренд багато років випускає натуральну черепицю за старовинними технологіями та створює комплектуючі в одній кольоровій гамі з черепичним покриттям.

Вибирайте аксесуари з огляду на технічні вимоги вашої конструкції покрівлі. Створюйте естетичне покрівельне покриття, захищене від атмосферних впливів на десятки років.

Для архітекторів

Зона архітекторів - це поради та джерела натхнення, необхідні файли з текстурами і прайс-листами.

Для підрядників

Корисні поради для покрівельників, а також технічна інформація і карти виробів марки Röben.

Догори